Facebook
Instagram
YouTube
FacebookInstagramYouTube
O nas

Botanic Garden jest marką dbającą o bezpieczeństwo w ogrodzie. Zajmujemy się kompleksową obsługą, fachowym doradztwem oraz uświadamianiem wszystkich miłośników ogrodów jakie korzyści daje stosowanie bezpiecznych nawozów  – czyli takich, które nie posiadają w swoim składzie substancji szkodliwych dla człowieka, przyrody i środowiska. Wprowadziliśmy do sprzedaży nasze innowacyjne produkty ogrodnicze oparte na najwyższej jakości przy zastosowaniu nowych technologii i czynności farmaceutycznych. Naszą największą pasją jest ogrodnictwo do którego czujemy prawdziwe powołanie. Jednoczymy najwybitniejsze jednostki ludzkie z różnych dziedzin: ogrodnictwa, biologii czy chemii. Zespół ten to doświadczone osoby, które kochają pracę związaną z roślinami, pielęgnacją, nawożeniem i projektowaniem. Zdobyte doświadczenie i wiedza w laboratoriach połączona z praktyką w ogrodach naszych klientów poszerzyła naszą linię produktów i receptur w branży ogrodniczej. Dowiesz się również jak zaprojektować ogród i jak go pielęgnować.

Jest też z nami emerytowany, wybitny biolog-chemik, który o biochemii, glebie oraz nawozach wie wszystko. Pracował w najlepszych instytutach naukowych na świecie i ma kilka wynalazków chemicznych na swoim koncie. Jako pierwszy wprowadził nawóz w 100% zapobiegający brązowieniu iglaków i chlorozie roślin, co wydawało się kiedyś niemożliwe. Dba o to, aby w naszym sklepie z nawozami nie było żadnych trujących, toksycznych czy produkowanych z odpadów zwierzęcych nawozów. Posiadamy w swojej ofercie produkty ogrodnicze PREMIUM, do których należą nawozy z serii MASTER i MAGIC. Dbamy o prawidłowe dawki składników tak aby rośliny w Państwa ogrodach najadały się do syta. Dzięki temu mamy tak wysoką skuteczność w nawożeniu i pielęgnacji roślin ogrodowych. Dla nas nie istnieją kompromisy pomiędzy jakością naszych produktów a zrównoważoną polityką cenową. U nas przelicznikiem wartości produktu jest czysty składnik, a nie piękne opakowanie, toksyczne wypełniacze, marketing czy nawóz z utylizacji odpadów zwierzęcych lub z filtrów kominowych.

Załoga Botanic Garden to również miłośnicy warzyw, owoców i ziół. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie pełni pasji. Bezpieczeństwo naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu. Bo wiemy, że z naszymi nawozami, Ty i Twoje dzieci możecie w ogrodzie zrywać bez obaw owoce „prosto z krzaczka”. Dzięki niesamowitym efektom oraz pochlebnym opiniom naszych klientów, praca przynosi każdemu z nas satysfakcję oraz chęć do dalszego pogłębiania wiedzy i dzielenia się nią.

Podsumowując: Szanowni klienci! Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie ogrodniczym, aby przekonać się jak w prosty sposób można mieć piękny ogród, smaczne warzywa i owoce oraz znacznie więcej czasu dla siebie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium