Facebook
Instagram
YouTube
FacebookInstagramYouTube
Master Produkty
Master Root Rośliny Zielone
Master Root Rośliny Zielone
99,00 zł
Master Root Bukszpany
Master Root Bukszpany
24,00 zł
Master Root Warzywa
Master Root Warzywa
24,00 zł
Master Root Kwiaty
Master Root Kwiaty
24,00 zł
Master Root Magnolie Azalie
Master Root Magnolie Azalie
99,00 zł
Master Root Róże
Master Root Róże
29,00 zł
Master  Root Iglaki
Master Root Iglaki
99,00 zł
Master Root Trawnik
Master Root Trawnik
89,00 zł
Master Root Uniwersalny
Master Root Uniwersalny
24,00 zł
NAWÓZ  MASTER NITRO 32N
NAWÓZ MASTER NITRO 32N
14,00 zł
NAWÓZ  MASTER RÓŻE PREMIUM
NAWÓZ MASTER RÓŻE PREMIUM
18,00 zł
NAWÓZ  MASTER IGLAKI PREMIUM
NAWÓZ MASTER IGLAKI PREMIUM
18,00 zł
NAWÓZ MASTER TRAWNIK PREMIUM
NAWÓZ MASTER TRAWNIK PREMIUM
18,00 zł
O nas

Botanic Garden jest marką dbającą o bezpieczeństwo w ogrodzie. Zajmujemy się kompleksową obsługą, fachowym doradztwem oraz uświadamianiem wszystkich miłośników ogrodów jakie korzyści daje stosowanie bezpiecznych nawozów  – czyli takich, które nie posiadają w swoim składzie substancji szkodliwych dla człowieka, przyrody i środowiska. Wprowadziliśmy do sprzedaży nasze innowacyjne produkty ogrodnicze oparte na najwyższej jakości przy zastosowaniu nowych technologii i czynności farmaceutycznych. Naszą największą pasją jest ogrodnictwo do którego czujemy prawdziwe powołanie. Jednoczymy najwybitniejsze jednostki ludzkie z różnych dziedzin: ogrodnictwa, biologii czy chemii. Zespół ten to doświadczone osoby, które kochają pracę związaną z roślinami, pielęgnacją, nawożeniem i projektowaniem. Zdobyte doświadczenie i wiedza w laboratoriach połączona z praktyką w ogrodach naszych klientów poszerzyła naszą linię produktów i receptur w branży ogrodniczej. Dowiesz się również jak zaprojektować ogród i jak go pielęgnować.

Jest też z nami emerytowany, wybitny biolog-chemik, który o biochemii, glebie oraz nawozach wie wszystko. Pracował w najlepszych instytutach naukowych na świecie i ma kilka wynalazków chemicznych na swoim koncie. Jako pierwszy wprowadził nawóz w 100% zapobiegający brązowieniu iglaków i chlorozie roślin, co wydawało się kiedyś niemożliwe. Dba o to, aby w naszym sklepie z nawozami nie było żadnych trujących, toksycznych czy produkowanych z odpadów zwierzęcych nawozów. Posiadamy w swojej ofercie produkty ogrodnicze PREMIUM, do których należą nawozy z serii MASTER i MAGIC. Dbamy o prawidłowe dawki składników tak aby rośliny w Państwa ogrodach najadały się do syta. Dzięki temu mamy tak wysoką skuteczność w nawożeniu i pielęgnacji roślin ogrodowych. Dla nas nie istnieją kompromisy pomiędzy jakością naszych produktów a zrównoważoną polityką cenową. U nas przelicznikiem wartości produktu jest czysty składnik, a nie piękne opakowanie, toksyczne wypełniacze, marketing czy nawóz z utylizacji odpadów zwierzęcych lub z filtrów kominowych.

Załoga Botanic Garden to również miłośnicy warzyw, owoców i ziół. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie pełni pasji. Bezpieczeństwo naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu. Bo wiemy, że z naszymi nawozami, Ty i Twoje dzieci możecie w ogrodzie zrywać bez obaw owoce „prosto z krzaczka”. Dzięki niesamowitym efektom oraz pochlebnym opiniom naszych klientów, praca przynosi każdemu z nas satysfakcję oraz chęć do dalszego pogłębiania wiedzy i dzielenia się nią.

Podsumowując: Szanowni klienci! Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie ogrodniczym, aby przekonać się jak w prosty sposób można mieć piękny ogród, smaczne warzywa i owoce oraz znacznie więcej czasu dla siebie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium