Facebook
Instagram
YouTube
FacebookInstagramYouTube
Kampania czytaj etykiety i składy produktów 0
Kampania czytaj etykiety i składy produktów

Kupujesz nawozy do domu i ogrodu ?

Sprawdziłeś etykietę co nawóz zawiera ? Jesteś pewien ze nie ma tam toksycznych wypełniaczy i pestycydów ?

Bądź świadomy ze  Kupując nawozy z pestycydami i toksycznymi wypełniaczami ryzykujesz zdrowie i życie swoich bliskich i natury.
Bezpieczne i skuteczne nawozy gwarantuje BOTANIC GARDEN

Kampania czytaj etykiety i składy produktów:

 1. Sprawdziłeś skład nawozu ? zastanawiasz się co jest reszta gdy nawóz zawiera tylko 8 % czy 10 % składnika ? może substancje, których nie da się zutylizować ? Czytaj etykiety i składy kupowanych nawozów aby nie truć siebie i swoich bliskich.
 1. Kupiłeś ekologiczny nawóz. Otwierasz, a tam straszny smród padliny ? Jak myślisz, jest z dżdżownic czy z odpadów zwierzęcych ? Sprawdź rozporządzenie Unijne 1069/2009z 21.10.2009 i dowiesz się z czego produkują pseudo ekologiczne nawozy !
 1. Dlaczego w większości nawozów jest najwięcej azotu a najmniej fosforu i potasu ? bo azot jest najtańszy kg od 1,2 do 2 zł za 46 % , a fosfor i potas najdroższy, a ty za ile kupiłeś swój nawóz z duża zawartością azotu ? za 2 z ł czy 20 zł ?
 1. Zastanawiałeś się dlaczego trawnik tak szybko traci swój wigor i przestaje rosnąć ? Każda roślina musi jeść ! zastanów się czy kupiłeś nawóz czy toksyczne wypełniacze ?
 1. Kupiłeś pestycydy do ochrony roślin ? Przeczytaj etykietę i sprawdź czy nie jest rakotwórczy oraz po ilu tygodniach możesz wejść do ogrodu !
 1. Kupiłeś nawóz na chwasty ? Sprawdź czy to nawóz czy herbicyd ? Chciałbyś aby twoje dzieci biegały boso po pestycydach ? Pomyśl co by się stało gdyby granulkę wzięły do ręki lub ust z takim pestycydem, który może mieć nawet 100 dni karencji !

Bezpieczne i skuteczne nawozy gwarantuje BOTANIC GARDEN:

 1. Poznaj Botanic Garden producenta Bezpiecznych, skutecznych i skoncentrowanych nawozów dla wszystkich roślin. Dostępne tylko w sklepie internetowym kupujesz bezpośrednio u producenta .
 2. Botanic Garden bezpieczne skoncentrowane nawozy  PREMIUM w cenach zwykłych nawozów, z niskim składem dla twojego ogrodu . Poznaj prawdziwą skuteczność prawdziwych nawozów bez toksycznych wypełniaczy i pestycydów.
 3. Master Root od Botanic Garden najsilniejszy ukorzeniacz  dla wszystkich roślin, zobacz jakie gigantyczne korzenie rosną po tym produkcie. Rolnicy przetestowali na setkach tysięcy hektarów. Teraz już dostępny również dla was w niskiej cenie i opakowaniach wygodnych dla  właścicieli ogrodów.
 4. Master PK najbardziej skoncentrowany fosfor i potas o czystości farmaceutycznej. Działa w każdym zakresie pH gleby. Rośliny kwasolubne już nie będą narzekały na brak fosforu i potasu.
 5. Botanic Garden najbezpieczniejsze skoncentrowane nawozy o czystości farmaceutycznej dla wszystkich roślin. Dzięki nim rośliny otrzymują najlepsze składniki pokarmowe bez toksycznych wypełniaczy.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium